کسب در آمد از همکاری در فروش

سلام خدمت کاربران محترم
یک درآمدی که در دنیا خیلی محبوب است، درآمد از همکاری در فروش است. این مدل درآمدزایی مزایای خیلی زیادی دارد که (در ادامه به مزایای آن میپردازیم) باعث شده است کاربران زیادی جذب آن شوند. امروز با معرفی قسمت جدید کسب درآمد از دوره بیزینس کوچینگ، از طریق همکاری در فروش در خدمت شما هستیم.

همکاری در فروش چه مزایایی دارد؟

 • درآمد غیرفعال است (سیستمی است که درآمد، بدون نیاز به حضور پیوسته شما جریان داشته باشد.)
 • بسیار ساده است
 • نیاز به تخصص و محصول یا خدمات خاصی ندارد
 • نیاز به پشتیبانی ندارد
 • در کنار فعالیت شما میتواند جاری باشد

معرفی همکاری در فروش دوره بیزینس کوچینگ

در این مدل همکاری، شما عملاً شریک دوره بیزینس کوچینگ میشوید. به این صورت که با عضویت در کسب درآمد دوره بیزینس کوچینگ میتوانید دوره‌های آموزش‌های ما را به دوستان خود و کسانی که برایشان مفید و کاربردی است معرفی نمایید و در صورت خرید، شما قسمتی از سود موسسه ابوالفضل حصارکی از فروش دوره‌های آموزشی، را برای خود نمایید.

این سیستم به این صورت کار میکند که شما ابتدا عضو سیستم کسب درآمد میشوید و ما برای شما یک لینک اختصاصی میسازیم، شما با قراردادن آن لینک در سایت و شبکه‌اجتماعی ( یا ارسال از طریق پیام رسان‌ها یا ایمیل) میتوانید از خرید افراد در سایت کسب درآمد نمایید. افرادی که معرفی میکنید تا ۳ ماه اگر از سایت ما خرید نمایند، به شما سود تعلق میگیرد.

چه کسانی میتوانند درآمد خوبی از دوره بیزینس کوچینگ جذب کنند؟

 • دانشجویان دوره بیزینس کوچینگ: این افراد چون کیفیت دوره‌های ابوالفضل حصارکی را دیده‌اند و نسبت به بازدهی آن مطمئن هستند میتوانند بهترین معرف‌ دوره‌ها باشند.
 • مشاوران: کسانی که به افراد و کسب‌و‌کارها مشاوره میدهند، میتوانند با معرفی دوره بیزینس کوچینگ ضمن کسب‌درآمد، میتوانند باعث پیشرفت مراجعین خود شوند.
 • صاحبین سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی: هر فرد یا مجموعه‌ای که در عبارات مرتبط با کسب و کار اینترنتی و برنامه‌نویسی مخاطب و بازدیدکننده‌هایی دارد، میتواند از بازدیدکننده‌های خود، با نرخ خوبی کسب‌درآمد نماید.
 • صاحبان پیج های اینستاگرامی: می توانید با معرفی ما درآمد چشم گیری داشته باشید.
 • آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ: آزانس‌های دیجیتال مارکتینگ نیز میتوانند با معرفی دوره بیزینس کوچینگ به مشتریان خود درآمد غیرفعال قوی داشته باشند ضمن اینکه به مشتریانشان در جهت رشد کسب‌و‌کارشان کمک میکنند.
 • مجموعه‌های آموزشی: که از لحاظ مباحث آموزشی تداخلی با آموزشهای دوره بیزینس کوچینگ ندارد.
 • و تمام افرادی که دوستان و جامعه‌ی مناسبی دارند و میتوانند آموزش‌ها را به آنان توصیه کنند.

از چه طریق میتوان درآمدزایی را شروع کرد و آن را افزایش داد؟

 • پس از اینکه طبق مراحل زیر لینک اختصاصی خود را دریافت کردید میتوانید بنر طراحی کنید و در سایت خود قرار دهید و لینک اختصاصی خود را روی آن ثبت کنید.
 • میتوانید طرح استوری اینستاگرام طراحی کنید و لینک اختصاصی خود را به آن بدهید.
 • میتوانید به کاربران خود ایمیل بزنید و دوره‌های ابوالفضل حصارکی را با لینک اختصاصی خود معرفی نمائید.
 • میتوانید لینک اختصاصی خود را در گروه‌های کاری و دوستی خود در تلگرام و واتس‌اپ ارسال نمائید.
 • میتوانید به عنوان لینک بایو اینستاگرام خود قرار دهید.

مراحل کسب درآمد از دوره بیزینس کوچینگ به چه صورت است؟

 1. شما ابتدا وارد حساب کاربری خود میشوید و به قسمت کسب درآمد (https://abolfazl-hesaraki.com/my-account/money/) بروید. در آنجا از شما پرسیده میشود که چگونه میخواهید فروش انجام دهید که شما توضیح میدهید که مثلا در سایتم میخوام تبلیغ کنم و آدرس سایت من … هست یا دوستانی دارم که به آنها میخواهم توصیه کنم یا شبکه‌اجتماعی فعالی دارم که از طریق آن میخواهم اقدام کنم. کارمندان دوره بیزینس کوچینگ درخواست شما را در سریعترین زمان بررسی میکنند و میپذیرند.
 2. پس از آن حساب شما آماده میشود که از طریق قسمت حساب کاربری /کسب درآمد / همکاران فروش /URL ارجاع شما میتوانید آدرس اختصاصی خود را داشته باشید و با ارسال آن لینک به دوستان خود یا قراردادن در سایت و مقاله‌های خود کسب درآمد نمایید. در صورتی که بخواهید آدرس صفحه‌ی خاصی را به دوستان خود دهید، میتوانید آدرس آن صفحه را در قسمت URL برگه وارد کنید ( وارد کردن نام کمپین اختیاری است، اگر خواستید بعدا آمار ورودی های خود را طبقه‌بندی شده‌تر مشاهده نمایید میتوانید نام کمپین هم وارد کنید، مثلا بزنید sidebanner یا مثلا instagramstory) و بر روی دکمه‌ی ایجاد URL کلیک کنید و آدرس اختصاصی خود را دریافت نمایید.
 3. لینک اختصاصی دریافت شده را در سایت یا اینستاگرام خود قراردهید (یا برای کاربران خود ایمیل کنید یا از طریق تلگرام و واتس‌اپ برای دوستان خود (یاگروه‌هایی که عضو هستید) ارسال کنید) و از طریق قسمت حساب‌کاربری/کسب‌درآمد /آمار میتوانید لحظه به لحظه مشاهده نمایید، چند نفر از طریق آن لینک وارد شده‌اند و چند نفر خرید کرده‌اند و درآمد شما چقدر بوده است.
 4. درآمد شما باتوجه به آمار در قسمت سود پرداخت نشده ثبت میگردد که پس از درآمد شما به 600 هزار تومان رسید، میتوانید از طریق بخش‌مالی/ درخواست‌وجه () درآمد را نقد کنید و به حساب بانکی خود منتقل نمائید و از درآمد خود لذت ببرید. (فرایند انتقال به حساب‌بانکی بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان میبرد)

درآمد شما چگونه محاسبه میشود؟

درآمد شما از دوره بیزینس کوچینگ به صورت پلکانی رشد می‌کند. یعنی هرچه تعداد فروش شما افزایش پیدا کند درآمدتان هم افزوده میگردد. سیستم به طور خودکار به این صورت محاسبه میکند (تعداد فروش در ۳ ماه):

 • اگر از طرف شما ۱ تا 10 نفر در دوره‌های آموزشی شرکت کنند: به شما ۱5٪ مبلغ دوره تعلق میگیرد. (یعنی اگر از طرف شما 10 نفر در دوره‌ی بیزینس کوچینگ ابوالفضل حصارکی که قیمت آن 2.1 میلیون تومان است شرکت کنند، 3 میلیون و 1550 هزارتومان، حق همکاری در فروش شما میشود. که براحتی در کمتر از یک ماه می توانید به این عدد برسید )
 • اگر از طرف شما 10 تا 25 نفر در دوره‌های‌آموزشی شرکت کنند: به شما 20٪ مبلغ دوره تعلق میگیرد.
 • اگر از طرف شما 25 تا 50 نفر در دوره‌های‌آموزشی شرکت کنند: به شما 25٪ مبلغ دوره تعلق میگیرد.
 • اگر از طرف شما 50 نفر بالا در دوره‌های‌آموزشی شرکت کنند: به شما 35٪ مبلغ دوره تعلق میگیرد.

توجه کنید: اگر فردی از طریق لینک اختصاصی شما وارد سایت شد و همان لحظه، خرید نکرد، کوکی بر روی مرورگر فرد ذخیره میشود که تا ۹۰ روز بعد، اگر خرید انجام دهد، حق همکاری در فروش، برای شما محاسبه میگردد.

منتظر چه هستید؟ شروع کنید

بزودی با افرادی که درآمدهای خوبی از همکاری در فروش با ما کسب کرده‌اند، ضمن تهیه‌ی مصاحبه، همراه گزارش دقیق، خدمت شما عزیزان عرضه میکنیم. همین الآن شروع کنید و شما اولین فرد موفق باشید که چندین میلیون از همکاری در فروش کسب درآمد کرده است. شاید این شغل دوم شما، درآمد اول شما گردد.

https://abolfazl-hesaraki.com/my-account/money/

هر سوالی داشتید در دیدگاه همین پست بپرسید ما پاسخگوی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید