ابوالفضل حصارکی

مدرس ایده پردازی و کارآفرین

بیوگرافی ابوالفضل حصارکی

ابوالفضل حصارکی استاد ایده پردازی و یک کارآفرین خودساخته است. او در شهریور ماه ۱۳۶۳ در یک خانواده مذهبی و نسبتا کم درآمد به دنیا آمد. پدر او فردی خلاق و مبتکر بود به همین علت این طرز فکر در ذهن ابولفضل حصارکی شکل گرفت که میتوان با ایجاد چاشنی خلاقیت در هر کسب و کاری آن بیزینس  را به اوج خود رساند، با همین طرز فکر از ۱۷ سالگی وارد عرصه کسب وکار شد. اولین تجربه کاری در ۱۷ سالگی در یک کارگاه چاپ افست بود  که به عنوان یک کارگر مبتدی مشغول به کار شد. در عرض یکسال توانست با پس انداز حقوقش دو خط تلفن همراه بخرد و اولین کسب و کار مستقلش را که فروش و بازاریابی درب های پنوماتیک بود را آغاز کند.

شکست های ابوالفضل حصارکی

ابوالفضل حصارکی به مدت ۷ سال مشغول انجام کارهای تبلیغاتی و فروش بود و طی این مدت ۷۵ ایده ی جدید کسب و کار را امتحان کرد
نتیجه ی این تلاش ها شکست ها و ضرر های مالی متعدد بود تا جایی که به بدهکاری ۲۷۰ میلیونی و ۱۱ حکم جلب رسید. در این زمان بود که او تصمیم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود گرفت. او موفق شد تنها دو روز مانده به معرفی خود به زندان اوین در یک جلسه ۳ ساعته از ۷ طلب کار خود مهلت ۶ ماهه بگیرد و در این مدت هفتاد و ششمین ایده ی جدید خود را که تولید تابلو های ۳تیکه بود به موفقیت برساند. آثار ابوالفضل حصارکی کتاب چگونه فرزندانی شادتر وخوشبخت تری باشیم را در ۲ جلد نوشته اند. هم اکنون کتاب های ثروت یک میلیاردی در عرض یکسال و در آمد ۱۰ برابری را در شغل خود تجربه کنید را در دست نگارش برای شما هم میهنان گرامی دارند.

فعالیت های ابوالفضل حصارکی

 ابوالفضل حصارکی به عنوان طراح دوره ی موفقیت و کسب و کار و همچنین طراح و مجری استارت آپ های نوین در کشور شناخته می شود. در کنار این مشاغل ابوالفضل حصارکی مشغول به نویسندگی و مشاوره کسب و کار نیز می باشد. همچنین مدیر ۲ چاپخانه به نام های زیبا و سیاوش، مدیر دپارتمان مسکن رادمان، مدیر فست فود ربوشف (رستوران تمام روباتیک)، مدیر شرکت رادمان تجارت(در زمینه واردات و صادرات) و چندین کسب و کار دیگر.

دوره های در حال  برگزاری و برگزار شده ابوالفضل حصارکی

دوره در حال برگزاری استاد حصارکی دوره بیزنس کوچینگ می باشد که در حال حاضر دورره همش طبق نظر استاد حصارکی و دانش پذارانش جامع ترین و بی نقص ترین مل آموزشی و دوره های کسب و کار کشور است، جالب اینجاست این دوره جزو معدود دوره های کسب و کار  و موفقیت در کشور است که مجوز رسمی وزارت ارشاد را دارا می باشد و از همه مهمتر تنها دوره ای در کشور است که کارشناس رشمی دادگستری نتایج آن را بررسی کرده است. منظور از نتایج، نتایج موفقیت دانش پذیران این دوره بوده که بعد از ۹ ماه بررسی کامل و بصورت تصادفی از دانش پذیران (۵۵۹۰نفر) رای خود را صادر فرمود، رای کارشناس رسمی قوه قضائیه آمار ۸۶ درصد موفقیت اعضائ شرکت کننده در دوره بیزنس کوچینگ بود این آمار به جرات در کل ایران یا حهان بی سابقه باست بخصوص در آموزش کسب و کار که غیر آموزش خود شخص و اقدامش بسیار تاثیر گذار است.

از دوره های گذشته استاد می توان به دوره نبوغ در کارآفرینی دوره اعجوبه های پولسازی ایران و دوره امپراطروی ثروت اشاره کرد که همون طور کخ اشاره شد دوره کوچینگ مجموعه ای از تمامی آموزش های استاد حصارکی بعلاوه آموزش های جدید و بروز در حوزه بیزنس و کسب و کار دنیاست.

این دوره سومین دوره ای است که توسط ایشان برگزار می شود. اولین دوره برگزار شده دوره ی نبوغ کارآفرینی بود. این دوره به صورت حضوری برگزار شد. دومین دوره، دوره ی اعجوبه هاست که بصورت غیر حضوری از طریق کانال تلگرام برگزار شد و شامل ۱۲۰ ساعت آموزش بود. ۱۳۵۰ نفر در این دوره شرکت کردند که از میانشان ۱۳۰۰ نفر موفق بوده اند. ابوالفضل حصارکی را می توان به عنوان اولین مدرس کسب و کار دانست که دوره های عملی برگزار می کند و ۸۶ درصد خروجی موفقیت آمیز داشته است. بیش از ۵۵۹۲ پیام های موفقیت اعضا به صورت صوت و ویدئو در سایت و کانال تلگرامی موجود است. ابوالفضل حصارکی می گوید:”هدف من از برگزاری دوره ها کسب درآمد نیست، و کسب و کار هایی مختلفی را راه اندازی کرده ام. می خواهم ازین طریق تجربیات خود را با مردم به اشتراک بگزارم و تاثیری هر چند کوچک بر

تلگرام

abolfazlehesaraki@

دوره های ارائه شده توسط این مدرس